חיפוש

מצאו את הכספים האבודים שלכם באינטרנט ב-3 שלבים

הכספים האבודים הם השם הלא רשמי לכלל החסכונות חסרי השם והדרישה החבויים בחשבונות בבנקים ובחברות ההשקעות. כספים אלו כוללים לעיתים סכומי עתק, אשר פשוט יושבים להם שם ללא צורך. כדאי מאוד לפחות פעם אחת בחיים, לנסות לעשות סדר ולאתר את כלל הכספים הרשומים על שמכם. במאמר זה נפרט על הדרך המהירה ביותר לעשות זאת, ולמצוא את הכסף שלכם ב-3 שלבים בלבד.

 

עשיית סדר בניירת הרשמית

כמעט כל אחד מנסה לחסוך בהוצאות, כדי לשפר את היציבות הפיננסית שלו. החיסכון יכול להתבטא בבחירה להימנע מרכישת מוצרים יקרים יחסית, או בהשוואת מחירים בלתי פוסקת. לצד החיסכון, חשוב מאוד שתהיה לכם גם הבנה מעמיקה של מצבכם הפיננסי, כדי שתוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר. עשיית סדר בניירת הרשמית היא הצעד הראשון בדרך לכך. בכל חודש, מגיעים לרוב הבתים בישראל עשרות מעטפות מהבנקים, חברות השקעות וקרנות פנסיה אליהם הם רשומים. לרוב, המסמכים הללו מושלכים כלאחר כבוד אל תוך מגירת הניירת המבולגנת של הבית במקרה הטוב, או לפח האשפה במקרה הרע. השלב הראשון בלמצוא את הכספים האבודים שלכם, הוא לאתר את כלל הניירת הזו, ולנסות לבדוק האם אתם יכולים להצמיד לכל מסמך כזה חשבון רלוונטי.

 

בדיקה באתר הר הכסף

לאחר שעשיתם סדר בכלל הניירת, ואתם בעלי יכולת להגיד איפה נמצאים החשבונות המוכרים לכם הרשומים על שמכם, אפשר להעמיק את החיפוש, ולבחון את האפשרות לחשבונות אשר אינכם מודעים אל קיומם. כדי לעבור את השלב הזה בהצלחה, כל שנדרש מכם הוא להיכנס את הכתובת https://silver-mountain.co.il. הכתובת תפנה אתכם לאתר בשם הר הכסף. האתר הוקם על ידי הממשלה, מתוך כוונה לאפשר לאזרחי ישראל לקבל מידע על כלל החסכונות הרשומים על שמם. השימוש הראשוני באתר הוא חינם אין כסף, ויאפשר לכם בלחיצת כפתור לקבל את הרשימה של החשבונות עליהם מופיע שמכם, מתוך מאגרי מידע של בנקים וחברות השקעות ברחבי הארץ. הבדיקה בהר הביטוח היא מהירה ויעילה, אך אנשים רבים מתקשים לדעת כיצד להתנהל לאחר קבלת התוצאות ממנה, מאחר וחסר להם הידע הפיננסי הדרוש.

 

ייעוץ מבעל מקצוע בתחום הפיננסיים

אם אתם עצמאיים מבחינה פיננסית, ויש לכם ידע מספק כדי להבין את המידע הנמסר באתר הר הכסף, אינכם זקוקים לשלב הבא בתהליך. עם זאת, הרבה אנשים חסרים את הידע הדרוש, וזקוקים לסיוע כדי לדעת כיצד להמשיך לנהל את החשבונות השונים אשר הופיעו בעת החיפוש באתר. כדי לוודא שהכסף שלכם נמצא תחת שליטתכם המלאה, ומושקע בהתאם לרצון שלכם, כדאי מאוד להתייעץ עם בעל מקצוע רשמי בתחום הפיננסיים. תוכלו להתייעץ עם הבנק בו נמצא החשבון שרק עתה למדתם על קיומו, או לפנות אל עוסק פרטי בתחום, שיעניק לכם מידע אובייקטיבי יותר.

 

אישה מצאה את כספה

באותו נושא
קידום אורגני
למה אתם צריכים קידום אורגני?

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט חיונית להצלחת כל עסק או מותג. עם אינספור מתחרים שמתחרים על תשומת הלב, זה יכול להיות מאתגר להתבלט

קרא עוד »