חיפוש

איך לקדם את השקעות הנדל"ן שלך באינטרנט

בעבר, השקעות הנדל"ן בחו"ל היו נחלתם של מתי מעט ויודעי דבר, בעלי רקע מקצועי מתאים.

כיום, באמצעות האינטרנט והמכשירים הסלולריים, ניתן לבצע השקעות נדל"ן רבות במדינות ויעדים רבים, והאופציה זמינה, נגישה ונוחה לחלקים רבים באוכלוסייה.

במאמר זה נדון בשאלה כיצד לקדם את השקעות הנדל"ן שלכם באינטרנט.

 

מה זה בכלל אומר לקדם את השקעות הנדל"ן דרך האינטרנט?

כפי שצוין, בעבר, בשביל לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל, למשל, השקעות נדל"ן באוהיו, היינו צריכים לטוס לשם לפחות פעם אחת בשביל להתניע את התהליך. יש לזכור שהתהליך כולו אינו מתמצה רק בפעולת ההשקעה, קרי, התשלום וקבלת המפתחות, אלא נפרס על פני תקופה ארוכה יותר, החל מביצוע המחקר המקדים וכלה בניהול הנכס לאחר ההשקעה.

דמיינו לכם מצב, בו החלטת להשקיע בנדל"ן באוהיו, וכעת, בשביל לבצע מחקר על נכסים, אתם צריכים לטוס לשם ולראות את הנכס בעיניים, לבצע מחקר שוק, להתמקח על המחיר, לשלם ועוד. כיום, כל אלו אפשריים דרך האינטרנט.

 

שלב ראשון – ביצוע המחקר

כלל המידע כיום זמין באינטרנט, בין אם באתרים חינמיים ובין אם באתרים בתשלום. כך או כך, אין צורך בטיסה לאוהיו. אתם יכולים להיחשף לנכסים רבים, בעלי מקצוע ומתווכים, חברות ניהול שונות, נתונים כלכליים על תשואה, מצב השוק וכד', וכל זה דרך האינטרנט. היכולת שלכם לקדם את השקעת הנדל"ן בחו"ל למעשה מתחילה בצעד הראשון, שהינו ההחלטה על היעד ובחינתו לעומק.

 

שלב שני – תחילת תהליך הרכישה והרכישה עצמה

לאחר שהחלטתם על נכס מסוים באוהיו, בין אם בעצמכם ובין אם בסיוע של איש מקצוע, כעת עליכם להתחיל את תהליך הרכישה, שיכול להיות מורכב מלקיחת משכנתא, ביצוע בדיקות כמו בדק בית לנכס, בדיקת רישום המקרקעין, וכד'. את כל אלו אתם יכולים לבצע באמצעות מיופה כוח, לרוב חברת ניהול נכסים, שתפעל כשלוחתכם באוהיו. התקשורת מולה מתבצעת כמובן דרך האינטרנט. זוהי אפשרות נוספת שבאמצעות תוכלו לקדם את השקעת הנדל"ן שלכם דרך האינטרנט. לאחר מכן, גם את הרכישה תוכלו לבצע תוך הסתייעות במיופה הכוח, וזהו למעשה צעד משלים לאמור לעיל.

 

שלב שלישי – ניהול בשלט רחוק

גם את ניהול הנכס ניתן לקיים דרך האינטרנט. חברת הניהול והתקשורת מולה יכולים להתבצע באמצעות מיילים, שיחות וידיאו ועוד, ובאפשרות זו אתם יכולים לקדם את השקעת הנדל"ן שלכם, בין אם לצורך איתור שוכרים אפשריים, ביצוע שיפורים ותיקונים בנכס, התקשרות עם גורמי מקצוע, התקשרות עם ועד הבית ככל שמדובר בבית משותף, ועוד דברים רבים נוספים.

למעשה, ניתן לקדם את השקעת הנדל"ן כמעט בכל דרך אפשרית באמצעות האינטרנט, ובכל שלב בתהליך הרכישה עצמו. כמובן שיש אפשרויות נוספות, ואלו המוצגות לעיל מהוות קווים כלליים, אך כך או כך, מדור בכלי שמנגיש את האפשרות הזו בקלות ויעילות.

 

בדיקת השקעות

באותו נושא
שיווק דיגיטלי
איך בונים מעטפת שיווק דיגיטלית?

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים צריכים לרתום את הכוח של פלטפורמות מקוונות כדי להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה. מעטפת שיווק דיגיטלית מובנית ואסטרטגית היא

קרא עוד »
מכשיר דיגיטלי
מה הוא שיווק B2B מתי נשתמש בו?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הפניות בנושא שיווק B2B שמגיעות אל המערכת שלנו. שכן, רבים יודעים כי מדובר בשיווק שנחשב לקשה יותר מאחרים,

קרא עוד »