חיפוש

התאמת שירותי המחשוב לצורכי העסק שלך

5שירותי מחשוב מקצועיים ואמינים הם אחד המפתחות החשובים לניהול מוצלח של עסק מצליח. בין אם אתם מנהלים חנות, משרד, חברה, או מפעל – אתם כבר יודעים – שירותי מחשוב איכותיים הם חיוניים להצלחת העסק. אז איך עושים התאמה מושלמת של שירותי מחשוב לעסק שלכם? מגישים מדריך שיעשה לכם סדר בחדר המחשבים  ERG שירותי מחשוב.

 

למה צריך שירותי מחשוב לעסק?

עסקים מצליחים התנהלו ללא מפריע לאורך מאות שנים ללא שירותי מחשוב. ערימות גבוהות של מסמכים ומדפים עמוסי קלסרים היו הפתרון בימים ההם לתכתובות, ניהול התקשרויות עם לקוחות וספקים, ניהול מלאי סחורה וציוד, תכנון לוח פגישות, ניהול עובדים ועוד.

אבל שירותי המחשוב הצעידו את עולם העסקים שנות אור קדימה ומלבד החיסכון בנייר ובמקום שהוא תופס, שירותי מחשוב מתקדמים מאפשרים לבעלי עסקים לנהל יומנים מסונכרנים, לאחסן מידע רגיש בתוכנות מאובטחות, לשלוח מיילים בתוך העסק ומחוץ לעסק, לקדם את השיווק בעזרת יישומים אינטרנטיים מתאימים ועוד.

 

אילו שירותי מחשוב לעסק אפשר לקבל?

שירותי מחשוב מתקדמים לעסק, כך מסבירים לנו המומחים של ERG, עוסקים בהקמה ניהול ותחזוקה של תשתיות ומערכות מחשוב.

למעשה, הרכיב המרכזי בשירות הזה הוא החברה המנהלת עבורכם את שירות המחשוב, מתחזקת את המערכות, מעניקה תמיכה טכנית ומנהלת את המערכות בצורה אפקטיבית ומתואמת עם צרכי העסק.

 

מערכות מחשוב שונות לעסקים שונים

אמנם כל עסק זקוק היום למערכת מחשוב מתקדמת, אבל לכל עסק יש צרכים שונים ולכן גם המערכות משתנות בהתאם.

יש חברות ועסקים שיכולים להסתפק בחבילת שירות בסיסית ולעומתן יש חברות שזקוקות לאיש מחשבים במשרה מלאה, שמטפל במערכות ונותן תמיכה באופן שוטף.

 

סוגי חבילות שירות למערכות מחשוב עסקיות

בעוד חבילה בסיסית עשויה לכלול טיפול בתקלות בלבד, ישנן חבילות המעניקות ללקוח תמיכה טלפונית, או חבילה הכוללת בנק שעות חודשי קבוע, המתאימה לעסקים הזקוקים לתמיכה קבועה ובתדירות גבוהה יחסית.

לעומת שתי חבילות אלה, יש גם חבילה הכוללת את כל השירותים הניתנים על ידי החברה ללא הגבלה.

חבילות אלה עשויות לכלול שירותי ענן, פיתוח וניהול תוכנות מתאימות לצרכי העסק, הקמת מערכות מחשוב, תחזוקה ובקרה, תמיכה טכנית טלפונית, טיפול בתקלות, ניהול רשת, שירותי גיבוי ועוד.

 

מצאו חברת שירותי מחשוב מתאימה לצורכי העסק שלכם

המאפיין החשוב ביותר של חברה איכותית לשירותי מחשוב לעסק הוא היכולת לתפור את חבילת השירות בהתאמה מדויקת לצרכי העסק שלכם – כמות כוח האדם, רמת המומחיות, מידת הצורך שלכם בליווי שוטף, שיטות ההפעלה, הבקרה ועוד.

 

לסיכום

התאמת שירותי מחשוב לצרכי העסק דורשת היכרות מעמיקה עם השירותים האפשריים, היכרות מעמיקה עם צרכי המחשוב של העסק והתייעצות עם מומחים בתחום, שידעו כיצד להתאים לעסק שלכם את המערכת הנכונה, את התוכנות המתאימות ואת חבילת השירות החסכונית והאפקטיבית ביותר.

באותו נושא
כמה יעלה לי תיקון מסך?
כמה יעלה לי תיקון מסך?

מסך המחשב שלנו מהווה את אחד הרכיבים החשובים בעבודה באמצעות מחשב. למעשה, מדובר בשער שלנו לחוויית המשתמש ולשימוש בכל היישומים שהמחשב מציע. בשנים האחרונות השימוש

קרא עוד »
רשת
איך מתגוננים מפני תקיפת סייבר

העידן הדיגיטלי הפך את התקשורת והפעילות של עסקים רבים ליעילה ומהירה הרבה יותר מאשר בעבר. עם זאת, השימוש באמצעים דיגיטליים שונים חושף גם את העסקים

קרא עוד »