חיפוש

יש לכם אייפד ישן? כך תשמישו אותו

במציאות בה אנו חיים, כמעט כל שנה יוצאות גרסאות חדשות לטלפונים ואייפדים. הטכנולוגיה רצה מהר קדימה, ורבים מחליפים את דגמי האייפד שלהם פעם בשנתיים או שלוש. עם זאת, אייפד ישן יכול להיות מאוד שימושי לצרכים שונים, כתעסוקה לילדים או כגיבוי למקרה שהאייפד החדש הראשי נשבר. לכן כדאי לדעת איך להשמיש אייפד ישן, ועל כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

 

תיקון מסך

ידוע שהמסכים של האייפדים הם הפריט הרגיש ביותר במכשיר. כיוון שהמסך גדול, נראה שהמסכים של האייפדים לא שורדים הרבה זמן כאשר הם בשימוש תדיר. יתכן והמסך של האייפד הישן שלכם נשבר והחלטתם כבר להשתדרג ולקנות חדש. מה תעשו עם הישן? אנחנו נמליץ לתקן את המסך ולשמור את המכשיר כגיבוי או להעביר אותו לילדים במשפחה. כשמדובר על תיקון מסך אייפד מחיר משתלם שמציעים לכם, יכול להשאיר אתכם עם שני מכשירים זמינים לצרכים שונים.

תיקון מסך

 

עדכון לגרסה האחרונה

אם האייפד שלכם שכב במגירה זמן ממושך, הוא כמובן לא מעודכן לגרסה האחרונה של מערכת ההפעלה. לעדכון גרסה יש שם רע, אבל למעשה ההיפך הוא הנכון, ועדכון לגרסה האחרונה ישפר משמעותית את הביצועים של האייפד הישן. דבר נוסף וחשוב הוא עדכון מערכת האבטחה. וירוסים והאקרים משדרגים כל הזמן את היכולות שלהם, וזאת המטרה העיקרית של העדכון – להגן על המכשיר מפני פריצות.

 

תיקון הסוללה

אחת הבעיות המרכזיות עם אייפדים ישנים, ובעצם עם כל מכשיר אלקטרוני ישן, היא שהסוללה שלהם מתחילה להתעייף ולא ממש להיטען. אנשים רבים מחליפים מכשירים שלמים במחירים גבוהים רק בגלל בעיות סוללה. בבעיות סוללה אפשר לטפל באופן פרטני וכך להמשיך להשתמש במכשיר "ישן" לאורך שנים ארוכות ולחסוך כסף. לעיתים תצטרכו להחליף לחלוטין סוללה במעבדה, ולפעמים רק שדרוג של הכבל יפתור את הבעיה. בעיה נוספת שיכולה להיות היא בשקע הטעינה, כך שיתכן שלא תצטרכו החלפה של הסוללה, ורק החלפה של שקע הטעינה תספק את הפתרון הנדרש לכם.

מסכים של האייפדים

 

מה לעשות עם מכשירים ישנים?

אייפדים ישנים יכולים לשמש למגוון רחב של שימושים – הם יכולים להיות קונסולת משחקים ראשונה לילדים, או שלט אוניברסלי למגוון מכשירים בבית בעזרת הורדת אפליקציה לשלט אוניברסלי לטלוויזיה ולמזגנים של הבית. אפשר למקם אייפד אחד במטבח בתור ספר מתכונים דיגיטלי, או שאפשר להפוך את המכשיר למצלמת אבטחה שפועלת כל הזמן. יש מגוון רחב של שימושים למכשירים דיגיטליים ישנים, אם תשמישו אותם כמו שצריך.

 

סיכום

על מנת להשמיש אייפד ישן, יש מספר פעולות פשוטות שניתן לבצע – תיקון המסך, טיפול בסוללה או בשקע הטעינה ועדכון לגרסה האחרונה ביותר של המכשיר בשביל למנוע פרצות אבטחה. אם תעשו זאת – תוכלו ליהנות ממכשיר שירגיש לכם חדש ויוכל לשמש אותכם למגוון רחב של פעולות שלא מתאימות למכשיר הראשי שלכם.

תיקון סוללה

באותו נושא
אתר מנצח
4 טיפים לבניית אתר מנצח!

  סביר להניח ששמעתם לא פעם שבנייה איכותית של אתר צריכה להתבצע תוך יישום של טיפים בסיסיים. אם כך, כדאי שתדעו שריכזנו את 4 החשובים

קרא עוד »