חיפוש

קניית חליפה בימי הקורונה – הכל על חליפות אונליין

כאשר רוכשים חליפות אונליין אחד היתרונות המשמעותיים הוא הנוחות – החליפות נמצאות באותו אתר, כך שאין צורך להתרוצץ ממקום למקום, ניתן להשוות בקלות בין המראה של הבגדים, בין המחירים ובין המוצרים השונים ולעשות את כל זה מהסלון.

בעידן שבו אנו חיים כבר התרגלנו לרכישות רבות אונליין – החל מבגדים, מוצרים לבית, מוצרי מזון ועוד. לכן, לרוב, ישנה הכרות עם מידות הגוף שלנו, עם החומרים השונים שמהם עשויים בגדים ומה מהם מתאים לנו ומה פחות מתאים.

לכאורה, אחד החששות המרכזיים של קנייה אונליין הוא החוסר במדידה, אולם לרוב אנחנו כבר מכירים את המידות שלנו וגם אם לא, המידות מפורטות בדיוק וכל מה שצריך לעשות על מנת לוודא שהבגדים יישבו בדיוק כפי שרוצים היא לערוך מדידה בבית של הגוף.

בעקבות משבר הקורונה, מתוך הכרח אנחנו מזמינים אפילו יותר פריטים אונליין, עצם זה שגם רכישת חליפה היא אחד מאלו היא דבר הגיוני ומתבקש.

כיף לזכור שמשמעותה של ההזמנה אונליין היא שהפריטים המוזמנים מגיעים הביתה במשלוח. גם ברמת הבטיחות, משמעות הדבר היא שאין צורך לחכות בחנות מלאת אנשים, דבר שיכול להוות סיכון, וכמובן שקבלת משלוח היא דבר נוח.

 

דברים שחשוב לשים לב אליהם כשמזמינים חליפות אונליין

מספר השכבות

שיקול משמעותי נוסף בבחירה זו הוא מספר השכבות. בהתאם לצורך לרכישת החליפה, כדאי להבין האם מעוניינים לקנות חליפה שכוללת גם וסט או לא. פעמים רבות בפגישות עסקיות, בארוחות רשמיות ואף בחתונות מורידים את הבלייזר, ואז עולה השאלה האם מעוניינים להיות עם וסט או לא.

הווסט יכול להשאיר מראה פורמלי יותר גם אם מורידים את הבלייזר. וסט הוא עניין של טעם אישי בחליפות, והוא בהחלט שיקול חשוב כאשר מזמינים חליפה אונליין.

 

מידה מדויקת

כאשר מדובר בחליפות, אחד הדברים החשובים הוא האופן שבו החליפה יושבת על הכתפיים. על מנת לוודא שהחליפה שמזמינים תשב באופן המושלם, מומלץ למדוד חליפה שכבר יש בבית ולוודא שהמידות שלה זהות לאלו של החליפה שמוזמנת.

כאשר עורכים את המדידה יש לעשות אותה מדויקת ככל שניתן (מי שיש לו חליפות רבות בארון לרוב מכיר את המידות שלו אפילו מבלי לערוך מדידה).

 

סוג הבד

סוגים שונים של בית הן מעניקים מראה אחר אך גם יושבים באופן שונה על העור. בדים מסוימים חמים יותר מאחרים ולכן עלולים להזיע בהם יותר (או לחילופין בחורף דרוש מעיל דק יותר). כדאי לשים לב לכך באופן ספציפי.

בנוסף, החומרים שמהם עשויה החליפה יכולים לשדר איכות מיוחדת, למשל חלקים שעשויים מקשמיר או משי נתפשים בתור יוקרתיים יותר.

סוג הבד גם משפיע על איכות החליפה. חליפה שעשויה מחומרים לא איכותיים עלולה הן להיראות זולה והן להתבלות מהר. באתר דיפלומט ניתן למצוא מגוון רחב של חליפות איכותיות.

 

חליפה עם פפיון

באותו נושא