חיפוש

איפה עדיף לאחסן את האתר, בישראל או בחו"ל

לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים סביר להניח כי יש בו הרבה מאוד תתי נושאים והרבה מאוד מקומות מורכבים, זה נכון בתחום הרפואה, זה נכון בתחום הרכב או המסחר וזה בטח ובטח נכון בתחום האינטרנט. תחום האינטרנט הוא אחד התחומים המורכבים ביותר שיש והוא כולל הרבה מאוד תתי נושאים והרבה מאוד תתי התמחויות. על רקע זה עולה השאלה איפה הכי כדאי לאחסן את האתר שלנו בחו"ל או בארץ?  אם כן לא צריך לקחת קורס לקידום אתרים מקצועי בכדי להבין שזו שאלה סופר חשובה שיש לתת עליה את הדעת. לא סתם שואלים את השאלה הזאת מכיוון שכפי שנראה יש לה השפעה על אוסף נרחב של תחומים בתחום בניית האתרים וקידום האתרים. מה שבטוח הוא שבסופו של יום באתר בארץ נקבל מענה יותר מהיר לבעיות שלנו ולכן כדאי לתת את הדעת על כך.

 

מהו הדבר החשוב ביותר באחסון אתרים?

אם כן עולה השאלה מהו הדבר החשוב ביותר בתחום של אחסון אתרים? על מה אנו צריכים להסתכל כאשר אנו בוחרים חברת אחסון? אם כן הדבר החשוב ביותר הוא הנושא של אבטחה מפני מתקפות סייבר. כיום התחום של אבטחת מידע הוא סופר חשוב ויש לעשות הכול בכדי שהאתר שלנו לא יקרוס תחת מתקפה. לכן כאשר אתם באים לבחור את אתר האחסון אתם חייבים לוודא כי האתר שלכם מאוחסן באתר מאובטח ושמור וכי אין סיכוי שמישהו יוכל לפרוץ לאתר שלכם. אבטחה היא הבסיס לכל אתר אחסון וזהו משהו שלא נתון בספק בין אם לקחתם קורס לקידום אתרים מקצועי ובין אם לא.

 

מה הקשר בין אחסון האתר וקידום אתרים?

לא רבים יודעים זאת ולא תמיד מזכירים זאת כאשר אנשים לוקחים קורס לקידום אתרים מקצועי אך יש קשר ישיר בין אחסון האתר ובין קידום האתר. ככל שהאתר יעבוד יותר מהר כך הוא יופיע יותר גבוה בגוגל. לכן אם אתם מאחסנים את האתר במיקום גרוע המיקום שלכם בגוגל יפגע וזה כמובן יהווה אסון בשבילכם. לכן אתם חייבים לאחסן את האתר במקום הטוב ביותר ולא להתפשר על נושא זה. ככל שהאתר יעבוד יותר מהר כך הוא יהיה יותר טוב מבחינת קידום אתרים וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו לפני הפניה אל חברת השרתים.

 

אל תבחרו אתר אחסון מבלי לקבל עליו המלצות

כמו שלא לוקחים קורס לקידום אתרים מקצועי ללא המלצות כך לא לוקחים אתר אחסון ללא המלצות. אתם חייבים להבטיח כי תהיינה לכם המלצות על אתר האחסון וזאת בכדי להבטיח כי הוא יהיה אתר ברמה גבוהה, מאובטח ופועל מהר וכך אתם תוכלו להיות בטוחים כי האתר שלכם נמצא בידיים טובות ואין חשש שמשהו יקרה לו.

 

כוננים

באותו נושא
רכישת דומיין
איך בוחרים שם לאתר?

לא הרבה יודעים עד כמה שם האתר שלנו יכול להיות גורם משפיע על קידום האתר, החשיפה שלו וכמו כן, על הגולשים שיבחרו להכנס אליו. אז

קרא עוד »