מהו מנטליסט ומה הוא יכול לעשות?

המוח האנושי חייב לקבל פתרון לכל דבר ולכן, העולם של מופעי הקסמים בכלל ומופעי המנטליזם בפרט מייצר התרגשות גדולה בקרב אנשים בכל אירוע. נסו להיזכר מתי בפעם האחרונה ראיתם משהו, לא משנה איפה, לא הצלחתם להבין מה ראיתם וישנתם טוב בלילה. בדרך כלל לאחר אירוע שאינו מגיע לפתרון המוח שלנו לא נותן לנו מנוח. העולם של מופעי המנטליזם נשען בדיוק על האלמנט הזה של המוח שלנו וזה עובד. מופע של מנטליסט טוב ישאיר אתכם פעורי פה להרבה מאוד זמן ואין ספק שעל הדרך, מנטליסט טוב יעשה זאת גם עם לא מעט שילוב של הומור משובח. אם כן, מהו מנטליסט ומה הוא יכול לעשות על כך בשורות הבאות.

 

טלקינזיס וקריאת מחשבות

היסודות עליהם מתבססים המופעים של המנטליסט הם שניים –

  • טלקינזיס – הזזת חפצים ללא מגע יד אדם.
  • קריאת מחשבות – פענוח מחשבה של אדם אחר.

דמיינו לעצמכם קטע שבו מנטליסט מניח זוג משקפיים על שולחן ואז בכוח המחשבה בלבד הוא גורם למשקפיים לזוז ממקומם. לא הגיוני אתם בוודאי אומרים לעצמכם אולם, ראיתי במו עיני את הדבר קורה וממרחק של 30 סנטימטרים בלבד. טריק? שטיק? עבודה בעיניים? יכול להיות אבל כשזה קורה מתחת לאף שלכם זה מאוד מפתיע, בלתי ניתן להסבר ומרשים. עכשיו, תארו לעצמכם שהמנטליסט עומד מולכם ואומר לכם לחשוב על הגיל של אדם קרוב אליכם, באמצעות משחק של אמת ושקר, קריאת תווי פנים ומחשבות, הוא יגלה תוך דקות ספורות על מי חשבתם ומה גילו.

לא ניכנס לפילוסופיה השלמה שעומדת מאחורי קריאת המחשבות אולם, דעו לכם שלמנטליסט טוב יש את היכולת לפענח את המחשבות שלכם. לציניקנים שבינכם שיאמרו שמדובר במניפולציה אומר רק ארבע מילים בתגובה – זה עדין מאוד מרשים. דף הבית של כל מנטליסט יספק לכם פרטים על מפרט הקטעים שכולל המופע.

 

מנטליסט ליום הולדת

מנטליסט הוא לא עוד אמן, מדובר באדם מיוחד בעל תכונות שמאפשרות לו להביא בפניכם מופע שלא ניתן להסביר, מופע שמשאיר אתכם עם השאלה הנצחית – כיצד הוא עושה זאת?

המנטליסט שולט במגוון רחב של מיומנויות המשתייכות בגדול לעולם הקסם והאשליה, הוא יודע לקרא מחשבות, הוא מסוגל לגרום לחפצים לזוז, לעוף או להתקפל מבלי שייגע בהם כלל, הוא מסוגל לקרא שפת גוף ולדעת שאתם משקרים. יש לו גם יכולות שמאפשרות לו לבצע קסמים באקסטרים, כשרמת הסיכון שהוא לוקח על עצמו גדולה למדי. לאור כל זאת מתאים המנטליסט לכל אירוע כמעט ובוודאי שלחגיגת יום הולדת.

 

מנטליסט לאירוע עסקי

במידה ואתם מנהלי חברה או מנהלי משאבי אנוש בארגון כזה או אחר ואתם מעוניינים ליצור מפגש בלתי אמצעי בין הלקוחות שלכם למי שמספק להם את המוצר או השירות, מנטליסט הוא האמצעי המושלם לבצע את החיבור. דרך קטעים בהם הוא משתף את הקהל ימצא את עצמו הלקוח יחד עם נותן השירות על הבמה בקטע שיגרום לשניהם לצחוק, לשתף פעולה ולהיות מופתעים.

מראה קלפים

באותו נושא
איך בוחרים ספק אינטרנט
איך בוחרים ספק אינטרנט?

אומרים שיש שני סוגים של אנשים בעולם. אלה שיודעים איך לבחור את ספק האינטרנט ואחרים שעדיין לא גילו את הנוסחה הנכונה לבחירה הטובה ביותר. המדריך

קרא עוד »
פּוֹקֶר
כמה עולה כניסה לטורניר פוקר מוכר?

טורנירי פוקר צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ומושכים אליהם שחקנים מקצועיים וחובבים כאחד. הפיתוי של בדיקת כישוריו, התחרות מול אחרים והפוטנציאל לזכיות משמעותיות הופכים את

קרא עוד »
הימורים מקוונים
הכל על הימורים אונליין

הימורים מקוונים צברו פופולריות משמעותית בשנים האחרונות, וחוללו מהפכה בדרך שבה אנשים עוסקים במשחקי מזל ומיומנות. עם עליית הטכנולוגיה המתקדמת וקישוריות האינטרנט, פלטפורמות הימורים מקוונות

קרא עוד »
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב

היבוב היא חברת ישראלית של ניהול משאבי אנוש (HR) מהבולטות בעולם המציעה פתרונות חדשניים לייעול תהליכי משאבי אנוש ולשיפור חוויות העובדים. עם התמקדות בטכנולוגיה ואוטומציה,

קרא עוד »