חיפוש

מהו שקלוט ואיך מבצעים זאת בצורה נכונה

אתם מקליטים לא מעט שיחות, ראיונות, ישיבות ועוד? כעת אתם רוצים להעביר את ההקלטות האלה למסמכים כתובים בגלל סיבה כזו או אחרת? אם כך, למעשה אתם זקוקים לשירותי שקלוט, וכדאי שתדעו: שקלוט עושים בצורה מקצועית או שמוותרים עליו לחלוטין.

 

למה המקצועיות היא עניין חשוב כל כך?

לכאורה, כאשר מדברים על עבודה כמו שקלוט מדברים על עבודה פשוטה, כי מה בסך הכול צריך לעשות? להקשיב לשיחה מוקלטת ולהקליד כל מילה ממנה. יחד עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה לא באמת כל כך פשוט. העניין הוא שחלק מהנקודה המשמעותית ביותר בעבודת שקלוט, הוא למעשה לשים לב לכל הניואנסים. זו גם הסיבה שבגללה תוכנת מחשב אומנם תוכל לעשות עבודה כזאת, אך סביר להניח שעבודת שקלוט ממוחשבת לא תהיה מספיק טובה ומדויקת. לכן רצוי מאוד, אם אתם כבר חושבים על עבודות שקלוט, לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לעזור לכם בנושא הזה.

 

איך מבצעים זאת בפועל?

אנשי המקצוע שעובדים בתחום הקלוט יושבים בשקט עם כל קובץ הקלטה שתשלחו להם, וברוב המקרים, אם הם באמת מבצעים עבודה מקצועית, הם קודם כל יקשיבו להקלטה. בשלב הראשוני הם רק יאזינו, בלי לכתוב מילה, כאשר המטר היא להבין במה דברים אמורים, לשים לב לאינספור דגשים ורק אז הם יאזינו שוב כדי לבצע את ההקלדה עצמה. בצורה כזאת, כאשר הם יבצעו את ההקלדה, עם יעשו עבודה הרבה יותר מדויקת ומהירה.

 

איך לבחור חברה מובילה לעבודות שקלוט טובות?

אם אתם רוצים להזמין שירות הכולל עבודות שקלוט, ברור שאתם צריכים לבדוק היטב במי אתם בוחרים לביצוע המשימה. יש אומנם לא מעט חברות שיכולות לבצע עבורכם את העבודות האלה, אך רק חלק מהן יכולות לעשות עבודה מספיק טובה. למשל, אם אתם רוצים שעבודת השקלוט תסתיים כמה שיותר מהר, אתם צריכים לברר מול החברה שאליה אתם פונים האם יש לה אפשרות לבצע עבודה מעכשיו-לעכשיו. לא כל החברות מציעות את השירות הזה, וכמעט תמיד כאשר כן מציעים לכם שירות דחוף, המחיר שתשלמו עליו יהיה יותר גבוה כך שצריך להיות מודעים לכך.

 

חברה עם כמה שיותר המלצות חמות מלקוחות אחרים

עוד דבר שצריך לברר כאשר חושבים לבצע עבודות שקלוט כאלה ואחרות ורוצים לפנות לאנשי המקצוע הכי טובים שיש, זו השאלה מה חושבים על החברה הלקוחות האחרים שלה. האם מי שהזמין מאותה חברה שירות יצא מרוצה? והאם עבודת השקלוט שהתבצעה על ידי אותה חברה עבור לקוחות אחרים הייתה באמת מדויקת? חשוב להיות ערים לכל הפרטים כי בסופו של דבר, ההמלצות האלה אמינות וניתן להסתמך עליהן. שימו לב גם למחירים הכלליים כי אומנם תרצו בוודאי לקבל שירות טוב, אך סביר להניח שתרצו גם לדעת שאתם משלמים מחיר ממוצע ולא מוגזם.

 

איש מקליד

באותו נושא