מציאת כל הביטוחים אונליין – מהם השלבים

כל אחד ואחת מאיתנו זקוקים לאי אילו ביטוחים אשר יאפשרו לנו לחיות את חיינו בשלווה ותוך שמירה על שקט נפשי. היות והחיים הם מאוד לא צפויים, ומקרים בלתי מתוכננים עלולים לקרות בכל רגע ורגע, קיים מגוון גדול של ביטוחים שיכול להיות רלוונטי לכולנו.

בין ביטוחי דירה, ביטוחי רכב, ביטוחי חיים, ביטוחי בריאות ועוד, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתבלבלים בקלות בין כל פרטי המידע השונים. בדיוק בשביל זה חשוב שתכירו את הדרכים למציאות כל הביטוחים אונליין, בצורה מפורטת, מסודרת והכי חשוב – כזו שתאפשר לכם להבין איזה ביטוח כבר קיים לכם ואיזה לא.

 

"יש לי ביטוח? אין לי ביטוח? וואו, אני ממש לא יודע"

בוודאי יצא לכם לא פעם ולא פעמיים לקבל שיחת טלפון מנציגים של חברות הביטוח השונות. הנציגים הלבביים מתקשרים ומסבירים לכם בסבלנות רבה את כל פרטי המידע שאתם צריכים לדעת על "מבצע חדש על ביטוח חיים, מחיר כזה אף פעם לא יחזור".

מרוב הבלבול ופרטי המידע שנזרקים עליכם בבת אחת, אתם פשוט מסכמים את השיחה במילים "אוקיי, תעשה לי ביטוח אצלכם", מתוך רצון עז לסיים את השיחה ולנתק. אז איפה בעצם הבעיה מתחילה?

 

אולי כבר קיים לכם ביטוח מסוג שהוצע לכם?

בגלל הרצון שלכם לסיים את השיחה ולהמשיך הלאה, יכול מאוד להיות שסגרתם עסקה שלמעשה מהווה עסקה כפולה עבור ביטוח חיים שכבר קיים אצלכם.

מציאת כל הביטוחים אונליין היא הדרך שלכם להיות עם היד על הדופק, ולהבין אילו ביטוחים כבר קיימים עבורכם ואין כל צורך בסגירת פוליסת ביטוח נוספת אצל חברת ביטוח אחרת. אז איך בדיוק זה עובד?

 

מציאת כל הביטוחים אונליין באופן עצמאי

בעבר כדי להצליח ולעקוב אחרי כל מה שמתנהל בעולם הביטוח הפרטי שלכם, הייתם צריכים לצלצל למגוון חברות הביטוח ולבקש מהן למצוא ביטוחים שקיימים עבורכם על פי מסירה של פרטים אישיים כמו תעודת זהות, שם מלא ועוד.

במקביל, הייתם יכולים גם לשלוח הודעות מייל לכל חברות הביטוח במטרה לקבל את אותם פרטי המידע, אולם היום העניין הזה ממש לא עובד בצורה הזאת.

 

מציאת כל הביטוחים אונליין עם הר הביטוח

היום אין כל צורך בנקידת הפעולות האלו. הר הביטוח הוא פלטפורמה נהדרת למציאת כל הביטוחים אונליין. השלבים שתצטרכו לבצע הם כניסה לאתר של הר הביטוח, הזנה של פרטים אישיים ובלחיצת כפתור יופיעו מולכם כל סוגי הביטוחים הקיימים עבורכם.

בנוסף, האתר של הר הביטוח מאפשר היום השוואה בין פוליסות ביטוח של חברות הביטוח השונות, מחשבוני ביטוח וכלים נוספים שיוכלו להוביל אתכם אל עבר פוליסות הביטוח המתאימות לכם באופן אישי. הבדיקה המדוברת מתבצעת באופן חינמי, ותוכל לפרוש בפניכם את כל המידע הרלוונטי לגביכם. בהצלחה!

 

מגדל של מטבעות ושעון

באותו נושא
איך בוחרים ספק אינטרנט
איך בוחרים ספק אינטרנט?

אומרים שיש שני סוגים של אנשים בעולם. אלה שיודעים איך לבחור את ספק האינטרנט ואחרים שעדיין לא גילו את הנוסחה הנכונה לבחירה הטובה ביותר. המדריך

קרא עוד »
פּוֹקֶר
כמה עולה כניסה לטורניר פוקר מוכר?

טורנירי פוקר צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ומושכים אליהם שחקנים מקצועיים וחובבים כאחד. הפיתוי של בדיקת כישוריו, התחרות מול אחרים והפוטנציאל לזכיות משמעותיות הופכים את

קרא עוד »
הימורים מקוונים
הכל על הימורים אונליין

הימורים מקוונים צברו פופולריות משמעותית בשנים האחרונות, וחוללו מהפכה בדרך שבה אנשים עוסקים במשחקי מזל ומיומנות. עם עליית הטכנולוגיה המתקדמת וקישוריות האינטרנט, פלטפורמות הימורים מקוונות

קרא עוד »
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב

היבוב היא חברת ישראלית של ניהול משאבי אנוש (HR) מהבולטות בעולם המציעה פתרונות חדשניים לייעול תהליכי משאבי אנוש ולשיפור חוויות העובדים. עם התמקדות בטכנולוגיה ואוטומציה,

קרא עוד »