חיפוש

מהו נדל"ן דיגיטלי והאם שווה להשקיע בו

עוד רבים רצים להשקיע בדירות, מגרשים ומשרדים, הרי שהיום בשנת 2019 לאט לאט יותר ויותר אנשים מבינים שהשקעה בנכס דיגיטלי היא משתלמת ומכילה בתוכה הרבה פחות סיכונים. במאמר הבא החלטנו לבדוק מהו נדל"ן דיגיטלי והאם שווה להשקיע בו, ואת התשובות שלנו תוכלו לקרוא בעצמכם ולהחליט גם אתם מה התשובה שמתאימה לכם לשאלה הזו.

 

מי אני שאשקיע?

הרבה אנשים חושבים לעצמם שהמילה "השקעה" מחייבת הון עצמי של כמה מאות אלפי שקלים. אז בעולם הנכסים האמיתיים, השקעה בדירות, משרדים, מגרשים ועוד אכן מחייבת הון עצמי גבוה כדי שתתאפשר השקעה, ולו הקטנה ביותר.

בכל הקשור בנכסים דיגיטליים אין כל צורך בהון עצמי ראשוני גבוה, היות ומדובר בהשקעה של מאות עד אלפי שקלים בלבד. כך שגם אם הנכסים שלכם לא מניבים מספיק – ההשקעה לא יורדת לגמרי לטימיון ולא מדובר בהפסד כספים שמשנה חיים.

 

מהו נדל"ן דיגיטלי והאם שווה להשקיע בו, ואיך זה בכלל עובד?

מיד נגיע לדבר על מהו נדל"ן דיגיטלי והאם שווה להשקיע בו, אך בינתיים בואו נבין איך בכלל עובד העסק הזה. אז השקעה בנדל"ן דיגיטלי היא למעשה השקעה בנכס שנמצא באינטרנט, כמו אתר מסוים, בלוג ועוד, שמניב הכנסה פאסיבית.

כדי לייצר כסף מהשקעה בנכס דיגיטלי צריך להכיר שני דברים חשובים. הראשון הוא טראפיק, כלומר התנועה שמתרחשת בנכס הדיגיטלי שבו השקענו. ככל שהתנועה חזקה וגדולה יותר, כך ערך הנכס יעלה ובהתאם נוכל להרוויח יותר כסף.

השני הוא מוניטיזציה, שהוא התהליך שמתרגם את הטראפיק לכסף ממשי.

לגבי השאלה האם שווה להשקיע בו השאלה היא בהחלט כן. ברגע שתשקיעו באתר שימשוך אליו גולשים רבים בעקבות התוכן המעניין שבו, המוצר או המידע שהוא מציע והערך המוסך שלו, תגדילו את הסיכוי לתרגם אותו לכסף.

 

יתרונות נוספים בהשקעה בנדל"ן דיגיטלי

בנקודה הבאה נגענו בתחילת המאמר וכדאי להרחיב עליה עוד כדי שנוכל להבין את חשיבות הנושא הזה. אם רכשתם דירה מסויימת למשל בצפון והשקעתם בה מאות אלפי ומליוני שקלים, יש סיכוי שלא תצליחו להחזיר את השקעה ממגוון סיבות – לא תמצאו שוכרים שישלמו עליה, הדירה תהיה זקוקה לתיקונים שידרשו מכם הוצאות נוספות ועוד. דבר זה עלול לגרום למצב של איבוד ההון העצמי והשקעה לא משתלמת.

לעומת זאת, השקעה בנכס דיגיטלי היא זולה בהרבה יותר, וגם במקרה שהנכס הדיגיטלי לא מייצר מספיק טראפיק ובהתאם לא מניב מספיק רווחים, מדובר על הפסד של אולי מאות או אלפי שקלים ולא יותר. במידה ומגיעים להפסד כזה, בהחלט אפשר להתמודד איתו מבלי לאבד את הכל.

רוצים להגדיל את הסיכוי לייצור טראפיק טוב בנכס הדיגיטלי שלכם?

בחרו חברה לקידום אתרים שתשמח לעשות עבורכם את העבודה ותתן לכם את הייעוץ והכלים הנכונים להצלחה.

באותו נושא
שיווק דיגיטלי
איך בונים מעטפת שיווק דיגיטלית?

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים צריכים לרתום את הכוח של פלטפורמות מקוונות כדי להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה. מעטפת שיווק דיגיטלית מובנית ואסטרטגית היא

קרא עוד »
מכשיר דיגיטלי
מה הוא שיווק B2B מתי נשתמש בו?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הפניות בנושא שיווק B2B שמגיעות אל המערכת שלנו. שכן, רבים יודעים כי מדובר בשיווק שנחשב לקשה יותר מאחרים,

קרא עוד »