חיפוש

כל מה שצריך לדעת על פרסום בגוגל וסרטי תדמית

פרסום בגוגל כמו גם סרטוני תדמית מאפשרים לבתי עסק לקבל נוכחות דיגיטלית משמעותית, ובכך להגדיל את החשיפה כמו גם את ההכנסות. כיצד זה מתבצע? אייל רחמים, מומחה בתחום השיווק והפרסום מסביר.

פרסום בגוגל – מה חשוב לדעת?

פרסום בגוגל מהווה כיום את הפלטפורמה הטובה ביותר בעבור בעלי עסקים לצורך העלאת החשיפה, כמו גם ההכנסות. למעשה, מדובר בעידן חדש בו בעלי עסקים קטנים ובינונים יכולים לעמוד בתחרות גם מול חברות גדולות מהן, וזאת לאור העובדה כי פרסום איכותי אשר מתבצע בגוגל יכול להזניק גם עסקים קטנים לשיאים שלא הכירו. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי פרסום בגוגל הוא מורכב ומצריך עבודה עם חברה מקצועית לתחום, וזאת לאור העובדה כי התחרות העזה כמו גם העובדה כי רוב הגולשים אינם מבצעים חיפוש מעבר לעמוד השני, מצריך עבודה מקצועית אשר מבוססת על ידע כמו גם הבנה של הצרכים. כפי שמסביר אייל רחמים, מנכ"ל חברת SEOLINKS, פרסום בגוגל יכול להתבצע בשתי דרכים עיקריות: קידום ממומן או אורגני. לעיתים ניתן לבצע רק קידום ממומן או רק אורגני, אולם ברוב המקרים יתבצע שילוב של שני דרכי הפרסום הללו, בהתאם לתקציב של בית העסק ולצרכים אשר נקבעים בתוכנית האסטרטגית השיווקית.

 

סרטוני תדמית – דרך אינטראקטיבית להעלאת החשיפה

סרטי תדמית אשר נעשים באופן מקצועי וע"י חברה מקצועית יכולים לגרום גם הם לביסוס המעמד הדיגיטלי של חברה, כמו גם בכדי להעביר את המסרים הפרסומיים והשיווקיים בצורה טובה ואיכותית עוד יותר. ע"פ אייל רחמים, הרגלי הצרכנים השתנו באופן משמעותי ביותר, כאשר כיום כ 78% מהגולשים צופים בסרטון וידיאו. מדובר בהיקפי חשיפה אדירים, ועל כן חברות כמו גם בעלי עסקים קטנים ובינונים יכולים להשתמש בסרטוני תדמית לצורך ביסוס מעמדם, העברת המסרים כמו גם לשפר את החוויה הכללית של הגלישה, אשר היא מהותית מאוד בעבור הצרכן בעידן הנוכחי. על כן, עבודה עם חברה מקצועית לתחום יכולה להוביל לכך שסרטוני התדמית יהפכו לוויראליים, וכתוצאה מכך רמת החשיפה תהיה גבוהה ביותר ותוביל לכך שהעסק ייחשף לעשרות אלפי גולשים, בהשקעה כספית מינימלית.

 

סרטוני תדמית ופרסום בגוגל – באמצעות SEOLINKS

אם אתם רוצים להזניק את העסק שלכם לעידן החדש ולהוביל להגדלה משמעותית בהיקפי החשיפה כמו גם ההכנסות, כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר של חברת SEOLINKS בכתובת https://www.seolinks.co.il להשאיר פרטים מלאים ולאחר זמן קצר לקבל ייעוץ ראשוני מאייל רחמים, מומחה לשיווק ופרסום אשר יכול להתאים בעבורכם את התוכנית השיווקית כמו גם פרסומית הטובה ביותר אשר מתבססת על טכניקות פרסום מתקדמות וחדשניות כדוגמת פרסום בגוגל כמו גם הפקה של סרטוני תדמית וקידום אשר יובילו לכך שהעסק שלכם יקבל את החשיפה הטובה ביותר.

באותו נושא
נתונים
הכל על קידום אתרים

לפני זמן לא רב, כשרציתם לקדם את העסק שלכם פרסמתם מודעה בעיתון, חילקתם פליירים או נעזרתם בהמלצות של לקוחות מרוצים שהעבירו את שמכם מפה לאוזן

קרא עוד »
הכירו את מנשה בטיטו
הכירו את מנשה בטיטו

  העולם של היום מחייב כל אחד שרוצה לפתוח עסק משלו לבנות אתר זמין ומוצלח לטובת העסק שיביא אליו לקוחות. המלאכה לא נגמרת לאחר בניית

קרא עוד »