חיפוש

גם אתם שמעתם שקניית עוקבים מזיקה למוניטין של המותג שלכם? המומחים שלנו עושים סדר בבלגן

ישנו ויכוח בין אלו שהם בעד קניית עוקבים ובין אלו המתנגדים לכך.

הטענה של המתנגדים מגיעה משיקולים שהרכישה אינה מביאה תועלת ואינה אמיתית, אך למומחים התומכים ברכישת עוקבים ישנם טיעונים אחרים.

המאמר יפרט אותם.

 

מדוע שווה לרכוש עוקבים?

נכון שעוקבים המגיעים באופן טבעי באמת רוצים להיות שם ולהיות חשופים לחומרים שלכם, אך ישנם מקרים בהם החשיפה קטנה ועל מנת שתגדילו אותה תצטרכו להשקיע. נכון צריך לעבוד קשה ולהשקיע בתכנים, בפיצ'רים, ביצירתיות, בתדירות העלאת הפוסטים, בכלי המדיה של הרשת החברתית, בין אם אלו סרטונים ובין אם תמונות ועוד. אך לצד זה, צריכים לפתות עוקבים חדשים ולהרחיב את מעגל העוקבים הקיים כדי להיחשף באופן מקסימלי. ככל שיש לחשבון האינסטגרם יותר עוקבים, כך החשיפה רחבה יותר והקהל מקיף יותר אוכלוסיות. אתם מנהלים עסק והעסק שלכם צריך להיות משווק. בעבר הייתם משקיעים לא מעט כסף על פרסום בעיתון או בפליירים על מנת לקבל חשיפה. המציאות השתנתה והחשיפה הגדולה היא באמצעות הרשתות החברתיות. עסקים שרוצים להיות רלוונטיים לקהלים רבים צריכים להיות שם ולבעוט כמה שיותר חזק. לא מדובר בפרסומות שאנשים לא אוהבים לראות, אלא בהעלאת מספר העוקבים לתכנים מעניינים, אותנטיים ואם צריך גם הוספת עוקבים באינסטגרם בתשלום.

 

אילו יתרונות יש ברכישת עוקבים?

כאשר אתם רוכשים עוקבים, החברים שלהם נחשפים לעסק שלכם כי הם יודעים שהחברים שלהם בוחרים לעקוב אחר עמודים איכותיים כמו שלכם וכך המעגל מתרחב. ככל שתשקיעו יותר בפרסום מסוג זה, העסק שלכם יהיה ממותג ומפורסם יותר. המתנגדים טוענים שההשפעה של עוקבים אשר נרכשו היא קטנה והם דבר חולף. לעומתם, המומחים בעד הרכישה טוענים שהם מסייעים לעסקים מתחילים שעושים את הצעד הראשון בשיווק ומעלים להם את מספר העוקבים. אך עם זאת, ישנה פחות מעורבות של העוקבים אותם רוכשים מהמעורבות של העוקבים שהושגו בעבודה קשה. אומנם כמות המכירות לא תעלה כשתרכשו עוקבים אך היא תשפר את מצב העוקבים ובטווח הארוך אף תהיה רווחית.

 

כיצד למצוא עוקבים?

אם החלטתם להשקיע ברכישת עוקבים חשוב שתעשו זאת באופן בטוח ונכון. אל תתעסקו עם עוקבים שהעמודים שלהם מזויפים כי הם לא באמת עוקבים ואין להם עצמם עוקבים. גם לא עם כאלו שמוסיפים עוקב ואחר כך מסירים אותו. בחרו בעוקבים איכותיים ואמינים. ישנם אתרים העוסקים במכירת עוקבים וניתן למצוא אותם באינטרנט ולקרוא את הביקורות וההמלצות עליהם. חשוב לקרוא חוות דעת חיוביות מבעלי עסקים שהתנסו בשירות מחברה אמינה ומקצועית שהעניקה להם את אחוזי החשיפה המקסימליים ביותר. לסיכום, עדיף להשקיע בעוקבים שיגלו בעסק שלכם מעורבות ולעבוד קשה לשם כך. אך גם אם תסתייעו ברכישת עוקבים תגדילו באופן משמעותי את מספרם וכך תגרפו תהילה.

 

אפליקציה חברתית

באותו נושא