רכישת גריל גז במהלך הקורונה – איך לעשות זאת

רכישה באינטרנט

רבים מאיתנו נתקלו בחודשים האחרונים בצורך לקנות מוצר מסוים, ללא יכולת להגיע לחנות, להסתכל, להתלבט, להחליט ולקנות. הקורונה יצרה עבורנו מציאות צרכנית חדשה, מציאות שבה אנחנו נאלצים ללמוד לרכוש מרחוק.

אמנם רכישה אינטרנטית חוסכת עבורנו זמן ואנרגיה, אך כשמדובר במוצרים משמעותיים ויקרים, האינסטינקט שלנו אומר שאנחנו קודם כל צריכים לגעת ולהרגיש לפני הרכישה. לכן, אנחנו צריכים ללמוד להתרגל למציאות צרכנית חדשה בניגוד למה שאנחנו רגילים.

 

גריל גז – מוצר חיוני

גריל גז כבר מזמן הפך למוצר חיוני בכל בית, הקלות שבה ניתן להרים ארוחת "על האש" פשוט ממכרת, לא עוד לחכות זמן רב עד שהאש תהיה מוכנה, לא עוד לכלוך, לא עוד אווירת מדורה, גריל גז נותן להנות מבשר בלי כל המאמץ מסביב. בנוסף, בתקופה שבה כולנו נמצאים יותר בבית ולומדים לבשל בעצמנו, הגריל גז הופך לחיוני אף יותר.

 

טיפים לרכישה במהלך הקורונה

שלב ראשון:

תמדדו את המקום המיועד לגריל גז, נסו לדעת במדויק כמה מקום יש לכם עבור גריל הגז. הדבר יסייע לכם לבצע סינון ראשוני, אם יש מקום מוגבל מספר האפשרויות יצטמצם ואתם כבר תהיו בדרך לבחירת המוצר הנכון עבורכם. אם המקום בחצר איננו מוגבל, אתם מוזמנים לדלג על שלב זה.

 

שלב שני:

בחרו את הדגם והעוצמה של הגריל. כאן זה מתחיל להיות מורכב, אך אנחנו ממליצים להיכנס לאתר של חברת "וובר" שמציעה מגוון רחב של אפשרויות.

באתר האינטרנט תוכלו ללמוד על המאפיינים, הגודל והסוג של הגריל. הטיפ שאנחנו יכולים לתת לבחירת הדגם הוא קודם כל לחשוב כמה סועדים/בני משפחה ישתמשו בגריל ומה התדירות של השימוש.

אם מדובר במשפחה קטנה עם 3-4 נפשות שתשתמש בגריל מספר מצומצם של פעמים, מומלץ לקנות גריל קטן עם 2-3 מבערים, אם מדובר במשפחה גדולה עם 5-6 נפשות שתשתמש בגריל מספר רב של פעמים מומלץ לקנות גריל גדול יותר עם 4 מבערים לפחות.

 

שלב שלישי:

יש לכם גריל גז מועדף? בצעו השוואת מחירים. אתם יכולים לקיים את ההשוואה גם באתר של חברת "וובר" וגם באתר "זאפ" שמתמקצע בהשוואת מחירים. ברגע שיש לכם את הדגם המועדף תוכלו לחפש מידע אודות המחיר שלו במקומות השונים.

 

שימו לב

מכיוון שאין ביכולתכם לראות ולבדוק את המוצר מקרוב, רצוי לרכוש את הגריל מחברה מוכרת ומנוסה. למען האמת, ההמלצה הזו נכונה לכל רכישה באינטרנט ולא רק לגריל, אך חשוב ליישם אותה ברכישה של מוצר חשוב כמו גריל גז מפני שהבטיחות והאיכות חשובה מאוד.

לפעמים מפתה לקנות מוצר זול יותר, אך אנחנו ממליצים לא לבצע את הטעות ולפנות לחברה מוכרת ומוצלחת עם שירות לקוחות ואחריות לשנים ארוכות כמו "וובר" או "קולמן".

 

גריל גז כסוף

באותו נושא
איך בוחרים ספק אינטרנט
איך בוחרים ספק אינטרנט?

אומרים שיש שני סוגים של אנשים בעולם. אלה שיודעים איך לבחור את ספק האינטרנט ואחרים שעדיין לא גילו את הנוסחה הנכונה לבחירה הטובה ביותר. המדריך

קרא עוד »
פּוֹקֶר
כמה עולה כניסה לטורניר פוקר מוכר?

טורנירי פוקר צברו פופולריות עצומה בשנים האחרונות, ומושכים אליהם שחקנים מקצועיים וחובבים כאחד. הפיתוי של בדיקת כישוריו, התחרות מול אחרים והפוטנציאל לזכיות משמעותיות הופכים את

קרא עוד »
הימורים מקוונים
הכל על הימורים אונליין

הימורים מקוונים צברו פופולריות משמעותית בשנים האחרונות, וחוללו מהפכה בדרך שבה אנשים עוסקים במשחקי מזל ומיומנות. עם עליית הטכנולוגיה המתקדמת וקישוריות האינטרנט, פלטפורמות הימורים מקוונות

קרא עוד »
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב
כל מה שחשוב שתדעו אודות היבוב

היבוב היא חברת ישראלית של ניהול משאבי אנוש (HR) מהבולטות בעולם המציעה פתרונות חדשניים לייעול תהליכי משאבי אנוש ולשיפור חוויות העובדים. עם התמקדות בטכנולוגיה ואוטומציה,

קרא עוד »