חיפוש

4 פלטפורמות שכולם מכירים לבניית אתרים

זה לא משנה אם אתם חדשים בתחום בניית האתרים או אם יש לכם וותק של שנים, בכל מקרה אתם צריכים להיות בקיאים בכל הנוגע לתחום ולהכיר את הפלטפורמות החדשות והישנות שקיימות בתחום. כדי שתוכלו להיות בטוחים שיש לכם את הידע הדרוש, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותבדקו אם אתם מכירים את 4 הפלטפורמות הבאות:

 

הצפרדע הצורחת

אם אתם חדשים, אז תדעו שלא, לא טעינו באיות. אכן מדובר בכלי שזהו שמו. הכלי הזה כולל לא מעט טבלאות עם נתונים רבים. כך שאלו שנתקלים בו בפעם הראשונה עלולים למצוא את עצמם חווים סחרחורת קלה. אך עין שכבר מכירה את הכלי, יודעת לעבוד איתו ומכירה כמובן את החשיבות שלו. הצפרדע הצורחת זו בעצם תוכנה שהיא הזחלן של מנועי החיפוש. היא מבצעת את הפעולות הבאות:

  1. סורקת עמודי אינטרנט שונים
  2. ממפה את המידע הנחוץ מהן בהתאם להגדרות שמגדירים בה מראש
  3. מאפשרת לבצע ניתוח מעמיק של האתרים שאותם מקדמים

בסופו של דבר, באמצעות שימוש בתוכנה, מתאפשר לקבל תמונה מעמיקה של עמודי האתר, קישורים ובעצם, כל דבר שמאפשר לשפר את ביצועי הקידום של האתר.

 

COPYSCAPE

כל אחד יודע שגוגל לא רוצה לקחת חלק בכל מה שקשור לספאם ולאתרים שמעתיקים תוכן מאחד לשני (וגורמים לחזרתיות של מידע). המומחים בתחום נאור – EZcraft מציינים שכל חברה שעובדת עם כותבי תוכן צריכה להיות בטוחה שכותבי התוכן שולחים תוכן טוב שהוא לא רק איכותי, אלא גם ייחודי ומקורי. כדי שתוכלו להיות בטוחים שאכן יש לכם תוכן שכזה, תצטרכו לבדוק אותו באמצעות תוכנת COPYSCAPE. התוכנה מאפשרת לבחון שאכן מדובר בתוכן מקורי שאינו קיים בשום מקום אחר ברחבי הרשת.

 

AHREFS

אם אתם בקיאים ולו מעט בתחום בניית האתרים, אתם בטוח מכירים את AHREFS. מדובר בכלי הטוב ביותר שמשרת את כל מקדמי האתרים המוכרים בתעשייה. הבסיס של AHREFS כולל קודם כל את האפשרות לנתח קישורים (אבל לא רק). לתוכנה יש עוד אפשרויות שונות כמו בחינת מילות מפתח ועוד.

 

SHORT PIXEL

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו צריך להעלות תמונה לאתר והיא פשוט מסרבת לעלות. שורט פיקסל זו הדרך הטובה ביותר להעלות תמונות. בונה אתרים מתחיל יכול להשתמש בתוכנה באופן חינמי ל-100 התמונות הראשונות. לאחר מכן, יש צורך לשלם 5 דולר מידי חודש. התשלום מאפשר לקבל כיווץ של מקסימום 5,000 תמונות מידי חודש. מדובר בתוסף נוח ויסודי שמקטין את התמונות מבלי לפגוע באיכותן. זו הסיבה שהוא נחשב למוכר ביותר והשימושי ביותר בתחום.

 

סיכום

יש 4 פלטפורמות שימושיות ביותר שכולם מכירים בתחום בניית האתרים. אם טרם הכרתם את הפלטפורמות הללו, טוב שהגעתם לכאן, כעת תוכלו להיות בטוחים שיישרתם קו עם שאר אנשי התעשייה.

אתר אינטרנט

באותו נושא
בניית אתר אינטרנט מצליח
5  טיפים לבניית אתר מוצלח

בעידן הדיגיטלי של היום, אתר אינטרנט מעוצב ופונקציונלי הוא חיוני עבור עסקים ואנשים פרטיים כאחד. אתר אינטרנט מצליח יכול לשפר את נראות המותג, למשוך לקוחות

קרא עוד »