חיפוש

7 יתרונות שיש ל-eSIM על פני סים מחו״ל

אם אתם מתכננים טיסה קרובה או טסים הרבה לצרכי עבודה, בוודאות גם אתם נתקלתם בבעיה החמורה של לנסות לשמור על זמינות מקסימלית בזמן ביקור בחו״ל. שימוש ב-eSIM יכול לחסוך לכם הרבה כאב ראש ובעיות בביקור הבא שלכם בחו״ל, במיוחד כשמשווים בינו לבין סים מקומי שצריך לרכוש במדינת היעד.

 

מה זה בעצם סים וירטואלי?

eSIM הוא ההתפתחות הטכנולוגית החדשה לכרטיס הסים הפלסטי הישן. בעזרת טכנולוגיה שמוטמעת במבנה המכשיר, אנחנו יכולים לוותר על הצורך בכרטיסים פיזיים, ופשוט להגדיר דיגיטלית מי ספק השירת שלנו, באיזה מספר הוא משתמש, ומה חבילת הגלישה המועדפת עלינו לחו״ל. בואו נבחן כמה יתרונות שיש לטכנולוגיה זאת על פני קניית סים במדינת היעד שלכם:

 

1. גמישות החלפה של מספרים וחבילות

בעוד שסים רגיל צריך להשיג ולהחליף פיזית במכשיר, סים וירטואלי מוגדר על ידי כמה לחיצות כפתור. זה אומר שאתם יכולים לבחור חבילה או מספר טלפון בקלות, מכל מקום בעולם.

חבילת ESIM

2. לא מחפשים כרטיס פיזי או ממתינים למשלוח

אם פעם היינו צריכים לחכות לשליח או להסתובב במדינה זרה בחיפוש אחר נותן שירות עם כרטיסים פיזיים, היום אפשר לבצע את כל התהליך באופן דיגיטלי, גם כשאנחנו עוד בארץ.

 

3. שינוי חבילת גלישה בהתאם לצרכים שלכם

סים וירטואלי מאפשר לכם להחליף חבילות בהתאם לצרכים שלכם, כולל הרחבה, הפסקה או צמצום של השירות בכל זמן, מכל מקום.

 

4. תמיכה בעברית

זה אולי אחד ההבדלים המשמעותיים ביותר – ניסיתם להיכנס למשא ומתן על נפח גלישה על איזה אי בתאילנד עם נותן שירות שהאנגלית שלו בעייתית? שימוש בסים וירטואלי מאפשר לכם לעבוד עם ספקים ישראלים שזמינים לכם בשפת האם שלכם מכל מקום בעולם.

 

5. הבדל שמרגישים בכיס

חבילות הגלישה עם סים וירטואלי זולות בהרבה מחבילות מבוססות סים פיזי. ולא רק זה, אתם גם חוסכים לכדור הארץ פלסטיק יקר ומזהם. WIN WIN.

סים וירטואלי

6. זמינות מיידית

אם הגדרתם את הסים הווירטואלי שלכם מראש, תוכלו להפעיל אותו מיד בנחיתה בשדה. זאת בניגוד לסים מקומי, שתצטרכו ללכת ולחפש עמדה של נותן שירות. הזמינות שלכם כמעט מיידית בכל מקום בעולם.

 

7. ריבוי פרופילים

לסים וירטואלי יש עוד יתרון משמעותי אחד, שאפשר לכלול מספר מספרים ופרופילים על מכשיר אחד. זה אומר שאם אתם צריכים להיות זמינים במספר של העבודה שלכם, אין צורך לקחת איתכם מכשיר נוסף. שני הפרופילים יכולים לשבת על אותו מכשיר.

 

החופש שלכם לזמינות מקסימלית: בחרו WeSIM

אין מה להתלבט בכלל, כרטיס סים וירטואלי מאפשר מקסימום זמינות, נוחות וגמישות, והכי חשוב, הוא חוסך לכם עלויות. במיוחד אם בחרתם בחבילות הגלישה של WeSIM, עם מעל ל-200 מדינות, חבילות של ימים ספורים או חודשים, ותמיכה זמינה מהארץ בעברית מלאה.

גלישה בפייסבוק

באותו נושא
שחקני פוקר
הכירו את המושגים החשובים בפוקר!

שחקני פוקר שהתחילו לשחק רק לאחרונה, צריכים להכיר בכמה מושגים חשובים שיאפשרו להם לבנות אסטרטגיה מושלמת, כזו שתוביל לניצחון מוחץ. מדריך זה עולה לאתר במטרה

קרא עוד »
קידום אורגני
למה אתם צריכים קידום אורגני?

בעידן הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט חיונית להצלחת כל עסק או מותג. עם אינספור מתחרים שמתחרים על תשומת הלב, זה יכול להיות מאתגר להתבלט

קרא עוד »