חיפוש

אנימציות שירימו את החנות הווירטואלית שלך למעלה

בעידן הנוכחי בעל עסק מחויב להקים אתר וירטואלי, זאת כחלק מהתמודדות עם העידן החדש בו הצרכנים מבצעים את הרכישות שלהם באמצעות מנועי החיפוש. כיצד נבצע זאת ומה חשוב לדעת? להלן הפרטים.

 

הקמת אתר וירטואלי – כורח המציאות הנוכחית

המאה ה 21 הביאה עמה מהפכה של ממש בתחום המסחר, זאת לאור העובדה כי מנועי החיפוש השונים ובראשם גוגל שינו לחלוטין את הדרך בה הצרכן מחפש את השירות/המוצר אותו הוא מעוניין לרכוש, כאשר בתחום המסחר אנו עדים לעלייה חסרת תקדים בשימוש באינטרנט למטרה של קניות. על כן, בעלי עסקים מחויבים כיום להקים חנות וירטואלית וזאת על מנת לענות על הצורך של הצרכן לבצע את הקניות שלו באופן נוח ופשוט מהמכשיר הסלולרי או המחשב, כמו גם כדי לעמוד בתחרות העזה הקיימת באותו תחום. בנוסף, כיום כבר לא מספיק להחזיר אך ורק בחנות וירטואלית אלא מומלץ גם להקים אפליקציה נלוות, זאת לאור העובדה כי מחקרים שונים שנעשו בתחום התנהגות הצרכנים הראו באופן מובהק כי הצרכן מבצע לא מעט מהרכישות שלו באמצעות אפליקציה המותאמת למכשיר הנייד.

 

כיצד נקים אתר וירטואלי?

על כן, ניתן כיום להקים אתר וירטואלי וזאת בדרך פשוטה וקלה – זאת בזכות אתר bizzapp אשר מאפשר להקים אתר ואפליקציה לחנות באופן קל, פשוט ומבלי להוציא עשרות אלפי שקלים. באמצעות צוות המומחים של החברה ניתן להקים אתר ואפליקציה וזאת בקלות ובמהירות, כך שהאתר והאפליקציה ישלימו את המטרות השיווקיות והעסקיות של כל בעל עסק, גם כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינונים.

 

הקמת עסק וירטואלי – מה עלינו לדעת?

כאמור, במציאות הנוכחית בעל עסק אשר אין לו נוכחות באינטרנט עלול למצוא עצמו "מחוץ למשחק" וזאת כאמור לאור העבודה כי כיום הצרכנים מבקשים לצרוך את המוצרים שלהם באמצעות האינטרנט, ולא באופן פיזי. על כן, כאשר אתם מקימים עסק וירטואלי ישנם מספר פרמטרים חשובים ביותר אותם יש לקחת בחשבון:

  • עבודה עם צוות מקצועי: הקמה של חנות וירטואלית, כמו גם אפליקציה, היא עבודה אשר צריכה להתבצע ע"י חברה מקצועית לה וותק וניסיון בתחום וזאת כדי שהאתר ייראה מקצועי, נגיש ומתאים באופן מוחלט למטרות השיווקיות.
  • תוכן איכותי: אתר מקצועי הוא אתר בו התוכן בו הוא מעניין ומושך, וזאת על מנת להשאיר את הגולש כמה שיותר זמן באתר – מה שיגרום לו לבצע תהליך של המרה מגולש לרוכש.
  • שימוש בוויזואליה: ויזואליה חזקה ומעניינת היא חלק בלתי נפרד מאתר מקצועי ואיכותי, על כן חשוב להיעזר בחברה מקצועית כמו Animation cowboy אשר מתמחים במיתוג ויצירת קריאטיבי מעניין באמצעים ויזואליים כגון אנימציות אשר יגדילו את ההכנסות של האתר כמו גם יחרטו בזיכרונם של הגולשים בצאתם מהאתר ובטרם ביצוע הרכישה.
באותו נושא
שיווק דיגיטלי
איך בונים מעטפת שיווק דיגיטלית?

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים צריכים לרתום את הכוח של פלטפורמות מקוונות כדי להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה. מעטפת שיווק דיגיטלית מובנית ואסטרטגית היא

קרא עוד »
מכשיר דיגיטלי
מה הוא שיווק B2B מתי נשתמש בו?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הפניות בנושא שיווק B2B שמגיעות אל המערכת שלנו. שכן, רבים יודעים כי מדובר בשיווק שנחשב לקשה יותר מאחרים,

קרא עוד »