חיפוש

איך לשפר את המכירות באתר האינטרנט שלכם?

על מנת לשפר את המכירות באתר האינטרנט ישנה חובה לעבודה מול חברה מקצועית כמו מדיה ווב. מדוע? להלן כל הפרטים.

 

שיפור מכירות באתר האינטרנט – דרכים לביצוע

בעלי עסקים רבים נתקלים בקושי ותסכול וזאת לאור ביצועים לא טובים של האתר מבחינת ההכנסות. אין עוררין על כך כי ככל שהאתר נמצא בתחרות עזה יותר, כך הוא יתקשה יותר להגיע לראש תוצאות החיפוש של גוגל אולם לא מדובר רק בנושא התחרות אלא גם בנראות ובחוויית המשתמש. ע"פ המומחים של חברת מדיה ווב, אשר מתמחה בבניית ועיצוב אתרים ישנן מספר פעולות אותן ניתן לבצע וזאת כדי להגדיל את ההכנסות של האתר, כיצד? להלן הפרטים.

 

הגדלת מכירות אתר – כיצד לבצע?

על מנת להגדיל את הרווחים של האתר יש לבצע מספר פעולות:

  • בניית אתרי מכירות רספונסיבי – רוב הרכישות כיום של הגולשים מתבצעות באמצעות המכשיר הנייד או הטאבלט. על כן, ישנה חשיבות רבה לבנייה של אתר רספונסיבי אשר אותו יהיה ניתן לפתוח מכל מכשיר וזאת באופן קל, פשוט וקריא. ככל שהאתר יהיה רספונסיבי יותר, כך הגולש יישאר באתר זמן רב יותר.
  • עיצוב: עיצוב הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בהצלחה של אתר וכתוצאה מכך גם המכירות שלו, זאת משום שעיצוב אשר מושך לעין ומותאם לקהל ולצרכים שלו יכול למשוך אותו לבצע את הרכישה.
  • רכישה מאובטחת: בלא מעט אתרים הרכישה איננה מאובטחת, מה שגורם לרבים לעזוב את האתר במעמד הרכישה. על כן, חשוב לציין באתר כי הרכישה בו היא מאובטחת ואף להראות עם אילו חברות העסק עובד, זאת כדי לשוות לאתר את האמינות והמקצועיות שהלקוחות מחפשים.
  • עבודה עם google analytica: גוגל אנטליקס הוא כלי מצוין בעבור בעלי עסקים לקבל תמונת מצב לגבי נתוני הגלישה באתר. למעשה, ניתן לראות באמצעות גוגל אנליטקס את זמן השהייה של כל גולש, לאיזה עמודים נכנס וכן איפה הוא נטש. על כן, באמצעותו נוכל לעקוב אחר התנהגות הגולש וללמוד ממנה.
  • קידום אתרים: על מנת להצליח להגדיל את החשיפה כמו גם את הרכישה, מומלץ לבצע קידום אתרים ע"י חברה מקצועית וזאת כדי למקם את האתר בראש תוצאות החיפוש. אופציה מצוינת להגדלת הרווחים של האתר היא באמצעות ביצוע קידום ממומן, כך שהמודעה הפרסומית של בית העסק תופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש ובמקום מובלט. חשוב לציין כי מדובר בפעולה יקרה יותר מקידום אורגני (טבעי), אולם היא אפקטיבית ביותר.
  • עבודה עם חברה מקצועית: על מנת למנף את בית העסק ולהגדיל את המכירות חשוב לעבוד עם חברה מקצועית כמו מדיה ווב וזאת כדי לקבל ליווי מקצועי לכל אורך התהליך, כאשר התוצאה המתקבלת היא כמובן הגדלת המכירות.
באותו נושא
נתונים
הכל על קידום אתרים

לפני זמן לא רב, כשרציתם לקדם את העסק שלכם פרסמתם מודעה בעיתון, חילקתם פליירים או נעזרתם בהמלצות של לקוחות מרוצים שהעבירו את שמכם מפה לאוזן

קרא עוד »
הכירו את מנשה בטיטו
הכירו את מנשה בטיטו

  העולם של היום מחייב כל אחד שרוצה לפתוח עסק משלו לבנות אתר זמין ומוצלח לטובת העסק שיביא אליו לקוחות. המלאכה לא נגמרת לאחר בניית

קרא עוד »