חיפוש

שלושה בתי הספר למקצועות ההייטק שאתם חייבים להכיר

ההייטק קורץ לצעירים רבים בישראל ולצד המוסדות האקדמיים הוותיקים התבססו בתי ספר מקצועיים ייעודיים לתחום. בתי הספר הללו מציעים מסלולי לימוד של קורסים מעשיים ברמות אורך משתנות המיועדים למבקשים להשתלב בתחום במהירות. לצד בתי ספר טובים ומוכרים, ישנם מקומות בעיתיים שהרמה המקצועית והתוכן המועבר בהם אינו מספק וחשוב לברר היטב לפני שנרשמים לקורס ספציפי. במאמר זה נציג שלושה מקומות איכותיים.

 

נאיה קולג’

נאיה קולג' נחשבת לאחת מהמכללות הטכנולוגית המובילות בישראל והיא מעבירה קורסים במקצועות ה-Data והפיתוח כבר משנת 2011. המכללה היא למעשה חטיבת ההדרכה של חברת NAYA Technologies העוסקת בפיתוח פלטפורמות נתונים ומספקת שירותי ייעוץ והטמעה של מערכות דאטה בישראל ובעולם. הקורסים של נאיה איכותיים ועומדים בסטנדרטים הבינלאומיים.

 

תחומי התמחות

תחומי ההתמחות של נאיה הם, Big Data, מסדי נתונים, בינה עסקית, ניתוח נתונים, Data Science, פיתוח Web, פיתוח Java ועוד. המרצים של בית הספר נמצאים בחזית הטכנולוגיה והלימודים מתמקדים בפרקטיקה ובחיבור ממשי לצרכי התעשייה. מאות בוגרים כבר השתלבו בתחום ורכשו מיומנויות וכלים מאת צוות ההדרכה האיכותי והמסור.

 

מכללת ג'ון ברייס

מכללת ג'ון ברייס  היא זרוע ההדרכה של חברת מטריקס. המכללה מתמחת בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע והקורסים מיועדים לאנשי מקצוע מנוסים בתעשיית ההייטק ולתלמידים המעוניינים להשתלב בתחום. מרכזי ההדרכה של ג'ון ברייס כוללים למעלה מ- 100 כיתות מחשבים עם הציוד החדיש ביותר הנדרש לרבות תחנות עבודה מתקדמות ושרתים חזקים.

הקורסים של ג'ון ברייס מותאמים באופן מלא לצרכי התעשייה ולדרישות הספציפיות של כל תפקיד.  איכות ההדרכה הגבוהה מושגת בזכות סגל הכולל אנשי מקצוע פעילים בתעשייה ובזכות חומרי הלמידה האיכותיים של החברות המובילות בכל תחום.

 

HackerU

חברת HackerU פועלת למעלה מ – 20 שנה בארץ והיא נחשבת לאחת  ההחברות המובילות בישראל להכשרה והשמת עובדים בתחום ההייטק. בית הספר מתמחה בתחומי הסייבר ואבטחת המידע, UI/UX , השיווק הדיגיטלי ומבצע שיתופי פעולה אקדמיים וטכנולוגיים עם גורמים נוספים בארץ ובעולם. התכנים בקורסים השונים מעדכנים כל העת בהתאם לשינויים בשוק.

 

רמה גבוהה של הדרכה

המרצים של האקריו הינם בעלי ניסיון מקצועי בתחומם ומנוסים בהדרכה מעשית. רמת ההדרכה הגבוהה מושגת בעזרת פיתוח תוכניות לימוד מיוחדות לסטודנטים ועבודה על המערכות המתקדמות ביותר. הבית ספר מוכר בקורסים האיכותיים שלו בשיווק דיגיטלי, אנימציה, עיצוב גרפי, פיתוח אפליקציות, ניהול רשתות ואבטחת מידע, בדיקות תוכנה ועוד.

 

סיכום בתי ספר איכותיים

לסיכום הנושא, במאמר זה הצגנו שלושה בתי ספר איכותיים למקצועות ההייטק, נאיה קולג', ג'ון ברייס והאקריו.  בית הספר המקצועי נאיה מספק מגוון של קורסים בשיטות לימוד מתקדמות. ניתן לקבל הדרכת שטח באתר המכללה בהרצליה או באתרי לקוחות, הדרכות בשידור חי בפלטפורמות מתקדמות כמו גם בשיטה היברידית המשלבת לימודי שטח ואונליין.

 

באותו נושא
מנעול
מה זה הטמעת מערכות מידע?

בעולם העסקי שבו אנחנו חיים, חברות וארגנים נדרשים להתמודד עם כמויות גדולות של מידע ומשימות. בחברות שבהן יש מספר אגפים, חשוב שהאגפים יהיו מסונכרנים ביניהם

קרא עוד »